VIVAX-Metrotech vLoc3-Pro – NAJLEPSZY precyzyjny lokalizator instalacji podziemnych

VIVAX-Metrotech vLoc3-Pro

– NAJLEPSZY precyzyjny lokalizator instalacji podziemnych

 

  • Graficzne ostrzeżenia o zakłóceniu pola elektromagnetycznego
  • Tryb naprowadzania wektorowego
  • Opcjonalne łącze radiowe odbiornik-nadajnik
  • Możliwość punktowej lokalizacji uszkodzeń kabli za pomocą ramki A-Frame
  • Wewnętrzna rejestracja danych
  • Opcjonalna łączność Bluetooth

 

VIVAX-Metrotech vLoc3-Pro – NAJLEPSZY precyzyjny lokalizator instalacji podziemnych

 

Lokalizator uzbrojenia podziemnego vLoc3-Pro jest urządzeniem nowoczesnym, wyposażonym w innowacyjne funkcje usprawniające lokalizację podziemnych kabli i rurociągów. Doskonale nadaje się zarówno do wykrywania instalacji w celu uniknięcia wypadków i zniszczeń podczas prac budowlanych, jak też do identyfikacji i precyzyjnego wyznaczania tras przebiegu przewodów podziemnych.

Selektywny odbiór sygnałów w przestrzeni trójwymiarowej za pośrednictwem dwóch zespołów anten zapewnia precyzyjną odpowiedź z jednoczesnym wskazaniem stopnia odkształcenia wykrywanego pola elektromagnetycznego i graficzną sygnalizacją zakłóceń na kolorowym wyświetlaczu LCD. Oprócz klasycznego ekranu lokalizacji, odbiorniki serii vLoc3 oferują alternatywne ekrany, umożliwiające analizę odbieranych sygnałów z różnych perspektyw: ekran naprowadzania wektorowego, pozwalający określić położenie i głębokość ułożenia instalacji bez konieczności znajdowania się dokładnie nad lokalizowanym przewodem, ekran widoku z góry, na którym wyświetlany jest obraz rzutu pionowego instalacji na płaszczyznę ziemi, ekran analizy pola pozwalający ocenić stopień zniekształcenia pola elektromagnetycznego i zarazem wiarygodność pomiaru na podstawie różnicy wskazań lokalizacji w trybie szczytowym i zerowym, a także nowy graficzny ekran lokalizacji sondy sygnałowej ze strzałkami naprowadzającymi w kierunku sondy, nawet jeśli sonda jest zorientowana pionowo.

Lokalizatory serii vLoc3 oferują osiem pasywnych i aktywnych trybów lokalizacji, tryb lokalizacji uszkodzeń oraz tryb identyfikacji przewodów na podstawie kierunku przepływu sygnału (Signal Direct).

Konfigurowane częstotliwości odbiorcze mieszczą się w zakresie od 16 Hz do 200 kHz.

Użytkownik może również skonfigurować alarmy ostrzegające akustycznie i poprzez wibracje uchwytu odbiornika o płytko ułożonych przewodach, przesterowaniu układów odbiorczych, odbieraniu sygnałów z linii napowietrznych i nadmiernym kołysaniu odbiornikiem.

Odbiornik można doposażyć w podłączane moduły: Bluetooth do współpracy z zewnętrznym odbiornikiem GPS i moduł EMS w kształcie stopy do lokalizacji znaczników elektromagnetycznych.

 

VIVAX-Metrotech vLoc3-Pro – NAJLEPSZY precyzyjny lokalizator instalacji podziemnych

 

GDZIE KUPIĆ:

L.TECH | www.wykrywacze.net